Hakkımızda

ELAMORE CHOCOLATE

hakkımızda elamore çikolata

Elamore Chocolate olarak, tutkulu çikolata ustalarıyız. Her bir çikolata ürünümüzü özenle seçilmiş en kaliteli malzemelerle hazırlarız. Lezzet ve estetiği bir araya getirerek, müşterilerimize unutulmaz tatlar sunmayı amaçlarız. Çikolata tutkumuzu ve özgün tariflerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

20 yıldan beri çeşitli sektörlerde hizmet veren  grup şirketlerimiz olarak son projemiz Elamore Çikolata’yı sizlerle buluşturuyoruz. Elamore Çikolata %100 gerçek bitter çikolata, meyveler ve kuruyemişlerle hazırlanan butik bir vegan çikolata markasıdır.

Sektördeki oldukça büyük bir açığı fark ederek geliştirdiğimiz Elamore Çikolata ile sizlere çikolatanın aslında ne kadar sağlıklı bir atıştırmalık olabileceğini anlatmayı hedefliyoruz.

Çünkü Elamore çikolataları hayvansal hiçbir gıda içermiyor, üstelik hem şekersiz hem de glütensiz. Vegan beslenme alışkanlığına sahip olanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği çikolatalarımız, diyabet hastaları ve özel diyetler uygulayan tüm çikolataseverler için de farklı seçenekler barındırıyor.

Online ve kurumsal siparişleriniz için web sitemizden 7/24 sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve önerilerinizi sunmak için bize daima ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Elamore Chocolate olarak misyonumuz, en kaliteli çikolataları yaratıcı ve lezzetli bir şekilde üreterek, müşterilerimizin özel anlarını tatlandırmak ve mutlulukla dolu deneyimler yaşatmaktır. Lezzet, özen ve yaratıcılığı bir araya getirerek, çikolata tutkumuzu her damla ve ısırıkta hissettiriyoruz. Müşterilerimize unutulmaz lezzet deneyimleri sunarak, hayatlarını tatlandırmak için buradayız.

Vizyonumuz

Elamore Chocolate olarak vizyonumuz, dünya genelinde çikolata tutkunlarını bir araya getirerek, benzersiz ve sürdürülebilir çikolata deneyimleri sunmaktır.  Kalite, yaratıcılık ve müşteri memnuniyetini her adımda ön planda tutarak, çikolatanın sınırlarını zorlayan bir marka olmayı hedefliyoruz. Hem geleneksel hem de modern tatları bir araya getirerek, her damak zevkine hitap eden ürünler sunarak çikolata sevgisini daha da ileri taşımayı amaçlıyoruz

0
Sevgi Dolu Hediye
0
Hizmet Verilen İller
0
Kurumsal Müşteri
0
Destek Talebi

Meet Our Team

Marcosinacioluz

Designer

Wingcitymedia

Photographer

Tee3sports

Designer

Aussiemines

C.E.O

Call Now Button