İptal / İade İşlemleri

İPTAL ve İADE ŞARTLARI

7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 ve 84’üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan 27.11.2014 yayım tarihli Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin ‘Cayma Hakkının İstisnaları’ kenar başlıklı 15 maddesine göre gıda gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bununla beraber aşağıdaki koşullarda tüketicinin iade talebini değerlendiriyoruz.

İADE ŞARTLARI ve İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.elamorecikolata.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz, Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ürünün orijinal ambalajı ve kolisi, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılmış şekilde, tarafınıza kesilmiş olduğumuz faturanın orijinali ile teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:

  • Kargoda ambalajı bozulmuş,
  • Son kullanma tarihi geçmiş,
  • Ürünün soğuk zinciri kırılmış ve çözülmüş.
  • Kutu içinde ki gıda ürününün deforme olması,  (Kırılma, erime, bozulma )

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır. Lütfen iade işlemi için, ürünü www.elamorecikolata.com’daki adrese göndermeden önce info@elamorecikolata.com mail adresine iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte konu başlığı İADE olacak  şekilde mail olarak gönderiniz.

Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dış kolisinde kırılma, ezilme, yırtılma olması  halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlayıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN İADE ADRESİ ve BİLGİLER:

ADI/UNVANI   : ÇİKOLATA FABRİKASI GIDA ÜRETİM VE DAĞITIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES             : HÜRRİYET MAH. DUMLUPINAR CAD. NO: 34 İÇ: 5 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

MERSİS NO     : 0256102641400001

VERGİ NO        :  YENİBOSNA VERGİ DAİRESİ / 2561026414

E-POSTA          : info@elamorecikolata.com

E-TEBLİGAT     : 25898-34758-53795

Call Now Button